Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Výmena a vrátenie tovaru

Úvod Výmena a vrátenie tovaru
Ak sa ukáže, že ste si zvolili zlú veľkosť, môžete vymeniť výrobok (ak je k dispozícii) za inú veľkosť alebo iný tovar.
Zakúpený tovar môže byť vymenený do 14 kalendárnych dní od obdržania. 
 

 

Pri prevzatí tovaru je kupujúci povinný skontrolovať nasledujúce:

  • či sa jedná o výrobok, ktorý bol objednaný (ak sa jedná o výrobok, ktorý nebol objednaný, tovar po otvorení balíka nerozbaľujte, neotvárajte, inak nebude možné ho vymeniť)
  • či je výrobok v neporušenom stave, tzn. či nemá zjavnú vadu

O zistených skutočnostiach je zákazník povinný nás bezodkladne informovať ihneď po prevzatí tovaru.Pozor! Tovar je možne vymeniť iba úplne nový a nepoužitý. V prípade, že kupujúci odstúpi od zmluvy a doručí predávajúcemu tovar so zníženou hodnotou, ktorý je používaný, poškodený alebo neúplný, uhradí kupujúci predávajúcemu náklady, ktoré vznikli v súvislosti s opravou tovaru a jeho uvedením do pôvodného stavu.

Následne prepošlite nepoškodený tovar v originálnom balení spolu s neodstrihnutým štítkom na našu korešpondenčnú ADRESU uvedenú nižšie. Zásielky zasielajte výlučne na ADRESU internetového obchodu. Pri zasielaní balíkov slovenskou poštou, využite prosím službu: „zaslanie balíka na adresu“ internetového obchodu,  neposielajte zásielky ako balík na poštu, nakoľko dôjde k uskladneniu zásielky na pošte. 

Tovar nezasielajte na dobierku!!

Starostlivo ho zabaľte, aby bol chránený pred poškodením počas prepravy.

V prípade výmeny tovaru si náklady na dopravu hradí zákaznik. Cena prepravy je 3,99€. 

 

Nezabudnite priložiť vyplnený formulár, ktorý si stiahnete tu, v ktorom uvediete o akú výmenu máte záujem, resp. na aký bankový účet si želáte vrátiť peňažné prostriedky.

 

Ak nemáte tlačiareň, môžete pripojiť k faktúre vlastnoručný list v ktorom uvediete o aký druh výmeny máte záujem. Výmena tovaru trvá max 14 dní odo dňa doručenia zásielky. Ak sa vyskytnú nejaké problémy, po obdržaní zásielky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

 

Korešpondenčná adresa:

SA-COM s. r. o.
Mládeže 2067
Svidník 089 01

 

 

 

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk