Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Zimné bundy

zimná bundaSú teplé, hrubé, väčšinou v tmavých farbách a nosíme ich len sporadicky. Reč je o zimných bundách, ktoré jednoducho musí mať každý z nás. Počas chladných zimných dní sú práve zimné bundy oblečením, ktoré si jednoducho musíte dať na seba, aby ste sa vyhli prechladnutiu a boli v teple. Zimné bundy však nie sú svojim vzhľadom rovnaké, pričom poznáme viaceré štýly a vzory, ktoré by sa Vám mohli páčiť. V tomto článku sa pozrieme bližšie na to, ako a podľa čoho si zimnú bundu vyberať, ako aj na to, čo je teraz práve „in“.

Podľa tohto si zimné bundy vyberajte

Ak si prezeráte zimné bundy v ponuke, určite váhate nad tým, ktorá bunda by bola vhodná pre Vás. Pravdou však je, že zimná bunda sa Vám musí v prvom rade páčiť, až potom sa zrejme pozeráte na jej materiál či ostatné faktory, ktoré taktiež môžu zavážiť pri rozhodovaní. To, či sa Vám zimná bunda páči alebo nie posudzujete podľa outfitu, ktorý bežne nosíte, respektíve plánujete si k bunde obliekať. Vzhľad bundy si bližšie popíšeme v našej ďalšej časti, ktorá sa venuje aktuálnym trendovým zimným bundám.

Okrem vzhľadu je však dôležitý aj spomenutý materiál, respektíve strih bundy. Materiál by mal v prvom rade zabrániť tomu, aby sa vlhkosť dostala pod bundu. Platí to aj o vode či o snehu, čo je typický jav počas zimných dní. Sneh aj voda sa musia na zimnej bunde udržať a nie preniknúť dovnútra. Zvnútra musí byť materiál veľmi jemný, pretože niektorí z Vás budú nosiť bundu aj bez svetra či mikiny, a tak bude s ňou Vaša pokožka v priamom kontakte. Strihovo by Vám mala bunda dokonale sadnúť na postavu. Nevyberajte si zbytočne veľké bundy so strihom, ktorý je na Vašu postavu príliš rovný a neforemný. Siahnite skorej po slim-fit strihu, respektíve zúženom strihu pánskej bundy, pokiaľ máte vyšportovanú postavu alebo ste chudší a vysoký.

Aké zimné bundy „letia“ teraz?

Výber zimnej bundy máte z roka na rok zložitejší. Nie preto, že by búnd bolo príliš málo na trhu, ale práve naopak – ponuka je taká široká, že často si vyberáte medzi dvoma-troma bundami, a skutočne sa snažíte vypichnúť práve ten jeden detail, ktorý Vás presvedčí o niektorej z nich – podľa Vás tej krajšej či s lepšími vlastnosťami. Zabudnite na tie klasické zimné bundy, ktoré sú len v jednej farbe a to obvykle v čiernej či tmavošedej. Trendom sú bundy, ktoré majú niektorú svoju časť farebne odlíšenú od prevládajúcej farby. Lakte, ramená, vrecká, kapucňa či zips – to je len hŕstka oblastí, ktoré bývajú farebné odlíšené a ktoré majú za cieľ upútať. Zimné bundy tohto typu sú veľmi elegantné a športové zároveň, čo je pre mnohých zlatá stredná cesta.

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk