Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Vyskúšajte mikinu bez kapucne!

mikiny bez kapucneMikina bez kapucne? A prečo nie! Tento nový typ mikiny sa stáva čoraz viac obľúbeným nielen u mladých ľudí, ale aj u starších mužov, ktorí touto mikinou nahrádzajú klasické svetre. Výhody a nevýhody mikiny bez kapucne, ako aj spôsob, kde ju nosiť, sa dozviete v našom novom blogu.

Nie je obyčajné oblečenie – mikiny bez kapucne sú štýlové!

Mikiny bez kapucne radíme medzi štýlové oblečenie, ktoré dokáže zaujať. Už na prvý pohľad sú tieto mikiny celkom odlišné od tých klasických. Nemajú kapucňu a aj na mužovi vyzerajú celkom inak. Pokojne môžete zabudnúť na ich športový vzhľad. Mikiny bez kapucne majú tendenciu byť elegantným pánskym oblečením, ktoré zaujme a v ktorom muži môžu nielen tráviť svoj voľný čas, ale taktiež chodiť do práce či školy. Toto všestranné elegantné oblečenie sedí často oveľa lepšie na mužskej postave, keďže obsahuje aj dodatočný elastan či iné materiály. Práve tie zabezpečujú elasticitu tohto oblečenia na mužovi, ktorý vďaka tomu vyzerá ešte lepšie.

S čím kombinovať mikiny bez kapucne?

Tak, ako aj iné vrchné oblečenie, aj mikiny bez kapucne môžete veľmi ľahko kombinovať s iným oblečením. Tak napríklad mikiny bez kapucne vyzerajú skvele s rifľami, ale aj s nohavicami, ktoré sú v tmavších farbách. Tu príliš neexperimentujte a nesiahajte po bledých nohaviciach, pretože stratíte elegantný vzhľad a namiesto toho budete pôsobiť komickým dojmom. Ak sa rozhodujete, čo si dať na seba pod mikinu, určite siahnite po klasickom tričku. Tričko s podtlačou, ale aj jednofarebné bez podtlače s akýkoľvek výstrihom vždy pôsobí dostatočne elegantne, pričom Vás nebude nikde rezať a nebude Vás ani nikdy príliš tlačiť, ako napríklad košeľa s horším strihom. Ak by ste mali záujem o absolútnu eleganciu v spojení s mikinou, môžete si zvoliť aj košele do tejto kombinácie, avšak skôr športového typu. Sú to tie klasické pánske košele, ktoré majú väčšinou slim-fit strih a majú dominantné rôzne geometrické tvary.

Mikina s kapucňou či bez?

Mnohí výhody mikiny bez kapucne ešte len spoznávajú. Samozrejme, je to celkom iný typ oblečenia v mnohých ohľadoch pripomína svetre. Nosenie tejto mikiny bez kapucne je často oveľa príjemnejšie, a to vďaka jej strihu, ktorý často lepšie sedí na postave. S mikinou bez kapucne však nikdy nedosiahnete taký športový vzhľad, ako s kapucňou a často bude outfit nie celkom prijateľný napríklad k teplákom alebo k inému oblečeniu. Podtlač na mikinách bez kapucne väčšinou nenájdete, pričom mikiny bez kapucne zvyknú bývať jednofarebné s vyvýšeným golierom, ktorý Vás dokáže ochrániť aj počas chladnejších dní.

Mikiny akéhokoľvek druhu nájdete aj na našom eshope. Stačí si vybrať, ktorá sa Vám páči najviac.

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk