Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Svetre s nórskym vzorom – dá sa im odolať?

sveter s nórskym vzoromUž ste ich videli? Svetre s nórskym vzorom postupne alebo iste zaplavili jednotlivé eshopy ponúkajúce pánske, respektíve dámske oblečenie. Ak ste si doteraz mysleli, že je to len výstrelok módy či niekoľkých jednotlivcov, ste pravdepodobne na omyle. Nórsky vzor sa na svetroch veľmi rýchlo udomácnil aj u nás a dnes máte v každom lepšom obchode širokú škálu svetrov s nórskym vzorom, ktoré sa od seba odlišujú či už samotným vzorom, ale aj farbami.

Prečo by sveter nemal chýbať u Vás?

Odlišnosť nórskeho svetra od ostatných je zrejmá už na prvý pohľad. Ak by ste však mali zatvorené oči, rozdiel si všimne aj tak, a to najmä čo sa samotnej hrúbky týka a tiež aj použitého materiálu. Poďme však naspäť k samotnému vizuálu svetra. Ten je veľmi zaujímavý z viacerých uhľov. V prvom rade sa Vám rozhodne naskytá otázka, či tento sveter nie je svojim vzhľadom „zastaraný“. Môže sa zdať, že podobné vzory v podobnej veľkosti ste už na svetroch videli. Áno, v minulosti, ešte keď svetre plietli naše babičky sa podobné vzory na svetroch často objavovali. Rozhodne sa však kvalitatívne nedajú porovnávať terajšie svetre s tými z minulosti. Hlavnou devízou tohto pánskeho svetra je však dokonalý komfort, ktorý zabezpečujú použité materiály. Ochrana pred chladným počasím je samozrejmosťou, ako aj Vaša skvele vyzerajúca postava vo svetri.

Ako skombinovať nórsky vzor svetra s ostatným oblečením?

Určite sa nepúšťajte do kombinácie rôznych vzorov. To je pravidlo číslo jeden, ktoré treba dodržovať. Radšej si zvoľte oblečenie, ktoré nemá vôbec žiaden vzor, ako keby ste sa mali snažiť skombinovať ďalšie dva či tri vzory zároveň. Bundy či rifle sú tradične bez vzoru, problém nastáva často pri košeli, tričku či inom pánskom oblečení. Kombinácia je teda zdanlivo jednoduchá, ale aj zložitá zároveň. Voľte radšej všetko oblečenie bez vzoru, skôr jednofarebné ako s viacerými farbami.

Svetre s nórskym vzorom máme aj v my!

Svetre s nórskym vzorom nájdete aj v našej ponuke. Ponuku udržiavame neustále aktuálnu, pričom na výber máte hneď niekoľko variantov. Zaujmú predovšetkým biele nórske svetre, ktoré sú doplnené o tradičný vzor vo výraznej čiernej či modrej farbe. Určite nepremeškajte túto skvelú ponuku a objednajte si aj Vy svoj nový nórsky sveter, ktorý sa perfektne hodí tak k mladším, ako aj k starším mužom. Sveter vyzerá vždy elegantne, pričom sa v ňom muži veľmi dobre cítia vďaka použitým materiálom na jeho výrobu.

 

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk