Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Štýlový pánsky kabát len pre Vás!

pánsky kabátPánsky kabát je počas zimného obdobia u mužov veľmi obľúbený. Má skvelé vlastnosti, čo sa ochrany pred chladom týka, pričom muži sa v kabátoch cítia veľmi pohodlne a príjemne. Za tým stojí však perfektný materiál, z ktorého sa pánske kabáty vyrábajú a tiež aj perfektný strih, ktorý rozhodne stoji za „to“.

Vyberáme pánsky kabát

Na prvý pohľad sa môže zdať, že pánske kabáty sa jeden od druhého vôbec nelíšia. Pravdou však je, že aj tu vidíme určité rozdiely, i keď samotná „kostra“ kabátu zostáva rovnaká. Pánsky kabát si môžete vybrať z dvoch základných dĺžok– prvou je dĺžka kabátu takmer po kolená a druhou je dĺžka kabátu tesne pod pás, pričom takúto veľkosť nosíme bežne – mohli by sme ju prirovnať k dĺžke nášho trička, polokošele či svetra. Vyberať by ste si samotnú dĺžku kabátu mali podľa toho, aký outfit pod ním chcete nosiť. Dlhé kabáty sú vhodné napríklad na pánsky oblek, teda na sako a nohavice. Zrejme len v tomto prípade vyzerajú na mužovi elegantne. Možno však môžete experimentovať a pod dlhý kabát si obliecť rifle a košeľu. To však neplatí v prípade kratšie pánskeho kabátu, ktorý sa na oblek absolútne nehodí. Zvykne Vám vytŕčať spodok saka a nevyzerá to príliš dobre.

Každý pánsky kabát by ste si mali vybrať aj s ohľadom na jeho farbu a tiež aj na jeho dizajn. Z pohľadu farby to máte o niečo jednoduchšie. Drvivá väčšina kabátov je v tmavých farbách, teda väčšinou je to farba čierna alebo tmavomodrá. Ich výhodou je okrem iného aj veľmi ľahká kombinovateľnosť s ostatnými farbami. Čo sa dizajnu týka, základom každého kabátu je pozdĺžne zapínanie, teda zapínanie po celej dĺžke kabátu. To môže byť pomocou klasické zipsu alebo pomocou väčších gombíkov. Každý zips je však doplnený aj o gombíky, respektíve každý kabát je vyriešený tak, aby pôsobil elegantne a zips nebol príliš vidieť. Gombíky rozhodne elegantne pôsobia, pričom kabát zvykne byť doplnený aj o veľmi elegantný golier, ktorý je často veľmi viditeľným symbolom pánskeho kabátu.

Pánske kabáty od DENZEL

Naše pánske kabáty rozhodne patria medzi tie štýlovejšie. Drvivá väčšina z nich je vhodná do outfitu, kedy preferujete športovo – elegantnú módu. Nájdete však aj dosť veľa pánskych kabátov, ktoré sú výhradne elegantnými a tak si ich pokojne oblečiete aj k saku. Všetko je to len otázkou Vášho vkusu, respektíve outfitu, ktorý chcete dosiahnuť. Stačí si len vybrať ideálnu veľkosť kabátu, ku ktorej Vám napomôže naša veľkostná tabuľka. Taktiež si kabát vyberajte aj s ohľadom na jeho strih. Akékoľvek bližšie informácie Vám veľmi radi poskytneme prostredníctvom nášho online chatu. 

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk