Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Štýlové kraťasy do letného počasia

kraťasyBlíži sa leto a čoraz vyššie teploty nás nútia siahnuť po celkom inom oblečení, ako sme nosili doteraz. Nemotorné bundy začneme odkladať a priestor dáme predovšetkým tričkám a kraťasom, ktoré si získavajú našu čoraz väčšiu pozornosť. Dnes sa spoločne pozrieme na to, ako si vybrať vhodné kraťasy na tú ktorú príležitosť, akú postavu potrebujete mať, aby kraťasy vynikli aj na Vás a celkovo všetko podstatné, čo potrebujete o tomto letnom oblečení vedieť.

Aké kraťasy sú teraz in?

Móda v oblasti kraťasov sa neustále posúva vpred. Kým v minulosti sa nosili prevažne len riflové kraťasy, dnes možno vidieť na mladých mužov aj kraťasy s rôznymi vzormi a často v extravagantných farbách a prevedeniach. Možno práve tieto kraťasy označiť za akýsi hit, ktorý vládne aj v našich končinách. Takéto pánske štýlové kraťasy majú rozhodne čosi do „seba“. Ak sme vyššie spomenuli vzory na kraťasoch, nemali sme na mysli klasické geometrické vzory. Dnes sú veľmi trendové najmä rôzne morské motívy ako kotvy či symboly pláže a slnka.

 

Nie všetci sú však s týmto štýlom stotožnení. Priznajme si to – sto ľudí = sto chutí. Platí to aj v tomto prípade, kedy nie každému sa páčia kraťasy s divokými farbami a vzormi,  ktoré sú skôr vhodné do domáceho prostredia, ako keby sa v nich máte prechádzať po vonku a medzi ľuďmi. Pre Vás sú určené jednofarebné pánske kraťasy, ktoré zaujmú svojou jednoduchosťou a eleganciou.

Nenahraditeľné jednofarebné pánske kraťasy

Určite sú nenahraditeľné, na tom sa hádam všetci zhodneme. Skvele sa kombinujú k ostatnému oblečeniu a ak neviete, čo na seba počas letných horúčav, väčšinou sú vašou prvou voľbou. Jednofarebné pánske kraťasy rozdeľujeme najmä podľa látky – materiálu, z ktorého sú zložené. Poznáme tak napríklad riflové kraťasy, ale aj teplákové či nazvime ich látkové kraťasy, ktoré sú o niečo viac netradičné.

Kedy siahnuť po rifľových a kedy po teplákových kraťasoch?

Všetko záleží od konkrétnej situácie. Samozrejme, rifľové kraťasy sú oveľa viac elegantné, na strane druhej neposkytnú taký komfort ako teplákové. Taktiež záleží na tom, či si chcete obliecť ešte košeľu s krátkym rukávom, obyčajné tričko alebo napríklad polokošeľu. Dôležitý je výsledný dojem a efekt, ktorý zanecháte. Či už to budú rifľové kraťasy alebo teplákové je nutné, aby ste sa v nich cítili čo najlepšie. Rozhodne nesiahajte po niektorých z nich len kvôli ich výzoru, pričom Vy v nich budete trpieť. Kraťasy vyzerajú dobre na každej postave, avšak príliš krikľavé farby na obéznejších mužoch vyzerajú často úsmevne.

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk