Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Spodná bielizeň pre ozajstných mužov!

Už dlhšie nie ste spokojní so svojou spodnou bielizňou? Možno je čas na zmenu. Aj taká banálna časť pánskeho oblečenia či outfitu, akým je spodná bielizeň, dokáže mužovi ovplyvniť náladu, vytvoriť mu príjemnejší deň a potom neskôr večer možno prekvapiť Vašu priateľku s dokonalým telom a bielizňou s adekvátnymi vlastnosťami. Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo by musí spodná bielizeň spĺňať a aké sú jej základné vlastnosti.

Ako si vybrať spodnú bielizeň?

V prvom rade Vás musí zaujímať kvalita spodnej bielizne – teda materiál, z ktorého je bielizeň vyrobená. Drvivá väčšina sa vyrába z bavlny, pretože je najmäkšia a poskytuje absolútny komfort pre muža a to za každých okolností. Bavlna sa nachádza už v takmer každom oblečení, ktoré nosíme a aj v tomto prípade je ešte doplnená aj o elastan, ktorý má tendenciu konkrétny kus oblečenia či spodného prádla sťahovať či naťahovať bez akéhokoľvek poškodenia.

Elastan je nevyhnutný na to, aby ste sa cítili pohodlne, či už sa len prechádzate a pohybujete veľmi málo alebo ste neustále v pohybe a spodné prádlo tak máte napríklad v prípade športovania. Okrem samotného materiálu je dôležitá aj farba spodného prádla. Nie všetci muži sú naklonení len klasickým tmavým farbám. Aj preto je dnes na trhu množstvo extravagantnejších kúskov, ktoré z ktorých si vyberie predovšetkým mladšia generácia. Rôzne sýte farby na mužoch vyzerajú skutočne perfektne a to v kombinácií s ostatnými odtieňmi. Často veľmi vyhľadávanou farbou v prípade pánskeho spodného prádla je predovšetkým čierna, červená, ale aj žltá.

Boxerky alebo legendárne slipy?

To je určite dilema. Podľa štatistík by sme mohli pokojne povedať, že boxerky vedú čo sa pánskeho spodného prádla týka na plnej čiare. Spodná bielizeň v podobe boxeriek je obľúbená predovšetkým u mladších a mladých mužov, ktorí už nie sú navyknutí na slipy, ako také. Tie zasa obľubujú najmä starší muži, a to často zo zvyku. Boxerky predtým prakticky neexistovali a zo zvyku už nebudú rozhodne meniť túto časť outfitu.

Spodná bielizeň na DENZEL

Na eshope DENZEL Vám ponúkame množstvo spodnej bielizne, ktorá dosahuje vysokú kvalitu a je v ponuke za bezkonkurenčné ceny. Spodná bielizeň aj v našom eshope je v rôznych farebných variantoch, ktoré sú viac či menej obľúbené – no predovšetkým si u nás vyberie skutočne každý. Boxerky alebo iná spodná bielizeň v našej ponuke je určená na každodenné nosenie a je skutočne veľmi príjemným spodným prádlom. Koniec koncov, stačí ju len vyskúšať a pocítite ten rozdiel.

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk