Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Rifle

Pánske rifle sú nepochybne veľmi obľúbeným oblečením. Rifle alebo pánske nohavice sa skvele hodia na celý rad formálnych, ale aj neformálnych miest. Rifle poskytujú komfort, pohodlie, ale aj dokonalý vzhľad. Vybrať si však pánske rifle bez toho, aby ste sa časom nesťažovali na ich nepohodlie, je niekedy skutočným problémom.

Pánske rifle

Každý má svoj štýl a vkus, podľa ktorého si vyberá aj také oblečenie, akým sú pánske rifle. Štýl riflí je nie je jednotný, aj keď v minulosti sa tieto „džínsy“, ako ich možno nazvať, vyrábali len s rovnakým výzorom. Prišli z USA a predstavovali pohodlné oblečenie, ktoré si obľúbi každý muž a postupne aj ženy, ktoré ešte donedávna preferovali výhradne nohavice. Charakteristickým znakom riflí je ich modrá farba, ktorá je však už teraz na ústupe a nielen pánske rifle sa už zvyknú vyrábať aj v iných odtieňoch. Medzi tie zaraďujeme napríklad bielu či čiernu, pričom pôvodná farba je tmavomodrá.

Okrem zmeny farby možno pozorovať aj zmenu vzoru riflí. Po celej dĺžke nemusí byť zachovaný len jeden odtieň, ale môžu sa na nich nachádzať mierne vyšuchané miesta, ktoré pôsobia elegantne a vkusne.

Pánske rifle a ich osobitý štýl

Strih oblečenia sa časom výrazne menil. Dnes nie je väčším problémom zakúpiť si oblečenie ideálne na veľkosť Vašej postavy a to nielen výberom vhodnej veľkosti, ale aj strihu. Za azda najznámejší strih sa považuje „slim-fit“, ktorý je určený na relatívne štíhlych a vysokých mužov. Dokonca aj pánske mikiny sa už začali vyrábať v tomto štýle, ktorý dokonale lemuje postavu a muži v tomto oblečení vyzerajú oveľa lepšie a sympatickejšie, ako v klasickej strihovej veľkosti. Väčšine mužov rifle „odstávali“ na zadku, ktorý tak nemal práve najkrajší tvar. Bolo to však spôsobené strihom, ktorý označujeme ako „straight“. Tento rovný strih je vhodný na formálne miesta, často je však pomerne nepohodlný. Oveľa lákavejším pre pánov sú pánske rifle „skiny“, ktoré pôsobia viac obtiahnutejšie. Netreba to však s veľkosťou preháňať, aby ste sa v nich necítili skľúčene. Tieto rifle možno vidieť na mužoch v mladšom veku, ktorý ich doplnia košeľou alebo si dajú na ne pánsky kabát v prípade chladného počasia.

Vyberte si rifle od Denzel

Riflí je na trhu nespočetné množstvo a hľadanie tých „pravých“ pre Vás je často beh na dlhú trať. Predtým však, ako by ste sa obzerali po aktuálne ponuke, prezrite si ponuku Denzel, ktorá sa nachádza v ľavej časti. Pánske rifle tu máme pre každého muža, ktorý chce vyzerať elegantne a chce sa cítiť komfortne. Máme záujem prinášať Vám len skutočne krásne veci, ktoré Vás očaria a budete s nimi spokojný. Pánske rifle Denzel patria do Vášho šatníka!

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk