Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Rifle či tepláky – ktoré z nich si vybrať?

tepláky

Ktoré z nich si oblečiete radšej? Samozrejme, vždy je to otázka na konkrétne miesto či udalosť, kam sa chystáte. Ak by sme mohli siahnuť po teplákoch, zrejme by sme si ich vybrali každý raz. Aj rifle však majú svoje pozitívne vlastnosti. Dilemu rifle či tepláky sa pokúsime vyriešiť práve v tomto našom článku.

Ak chcete eleganciu, stavte na rifle

Rifle vždy boli a budú elegantným pánskym oblečením. Aj keď nikdy nezrejme nedosiahnu vzhľad klasických pánskych nohavíc, ešte stále ich možno považovať za oblečenie vhodné aj na formálnejšie miesta a udalosti. Nie vždy musia byť rifle len v modrých odtieňoch. Avšak modrá farba je pre ne veľmi príznačná a drvivá väčšina mužov siahne práve po nej. Rifľový materiál je pre mnohých veľmi „studeným“, teda nemajú pocit, že ich dokázal dostatočne ochrániť pred chladným počasím. Aj v našom eshope však nájdete také, ktorých materiál netroví len klasická „rifľovina“, ale aj iné prímesy, čím sú rifle ešte komfortnejšie. Oveľa elegantnejšie rifle vyzerajú na mužovi, ak sú obtiahnuté alebo nie sú tak široké. K takýmto pánskym rifliam pokojne kombinujte košeľu či tričko, opäť ideálne mierne užšie, aby vynikla pánska postava.

Tepláky sú zárukou absolútneho komfortu

Ak hľadáte výhradne len komfort, tepláky sú určite tou správnou voľbou. Vyrobené zvyknú byť len z bavlny či elastanu, ktorý umožňuje ich skvelý vzhľad na každom mužovi. Drvivá väčšina teplákov je vyrobená v sivej či čiernej farbe, nájdete však samozrejme aj také, ktoré sú farebne mierne „extravagantné“.  Záleží len na Vás, k čomu ich budete chcieť kombinovať a aký outfit chcete dosiahnuť. Rozhodne sa však nepúšťajte do extravagantných teplákov, ak nemáte k tomu aj ostatné pánske oblečenie. Pánske tepláky Vás však nedokážu ochrániť pred nepriaznivým počasím, ktoré sa môže vyskytnúť na Vašej obľúbenej prechádzke či trávení voľného času niekde vonku.

Tak – rifle či tepláky z ponuky DENZEL?

Oboje majú svoje výhody aj nevýhody. Pravdou však je, že rifle sú pre väčšinu oveľa univerzálnejším oblečením a obliekame si ich oveľa častejšie. Taktiež dokážu ochrániť aj pred nepriaznivým počasím a veľmi ľahko k nim kombinujete aj ostatné oblečenie. Pri teplákoch máte na výber len obmedzený typ oblečenia, ako napríklad pánske mikiny, tričká, prípadne bundy, ak je skutočne chladno. Všetko je to však otázkou toho, aký outfit chcete dosiahnuť. 

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk