Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Pánsky sveter

Sveter. Vybrať ho nie je vôbec jednoduché. Pánsky sveter má svoje charakteristické črty, ktoré ho predurčujú k elegantnému pánskemu oblečeniu. Svetre poznáme jednofarebné, ale aj s veľmi výrazným farebným prevedením. Sú jednoduché, ale krásne zároveň. Viac o tom, prečo nosiť pánsky sveter a ako si ho vybrať k Vášmu outfitu sa dozviete v článku.

Elegantný pánsky sveter

Už vyššie sme uviedli, že pánsky sveter je elegantným pánskym oblečením. Jeho strih a celková jednoduchosť je tak elegantná, že si ho azda nedokážeme predstaviť spolu so športovým outfitom. Samozrejme, sveter od svetra je iný a na trh dnes dokážete kúpiť pánske svetre, ktoré majú na míle ďaleko od elegancie. Vráťme sa však naspäť k tým „klasickým“ verziám svetrov. Väčšinou sú vyrobené z bavlny a elastanu, pričom táto kombinácia je veľmi príjemná aj pre citlivú pokožku a všeobecne sa svetre dokážu prispôsobiť mužskej postave a byť tak akési obtiahnuté. Vyzerá to dobre na každom mužovi, ktorý aj týmto spôsobom môže upútať svojou športovou postavou. Pod sveter sa skvelo hodia rôzne typy košieľ, či už sú to košele s dlhým rukávom, alebo aj s krátkym. Naopak, na sveter je možné si obliecť kabát či bundu podľa vlastného výberu. V minulosti boli svetre veľmi hurbé, dnes je však pánsky sveter pomerne tenšieho rázu a je skôr imidžový. Nie každému vyhovuje takýto moderný sveter a ešte stále veľa mužov vyhľadáva klasické hrubé a ťažké svetre, ktoré sa hodia aj do tých najchladnejších dní a nocí. Mladým mužom však, pravdupovediac, príliš tieto hrubé svetre „nevoňajú“ a vyberajú si ich alternatívy.

Ako si pánske svetre vybrať?

Vyberajte si ich predovšetkým podľa Vášho aktuálneho oblečenia, ktoré máte v šatníku. Sveter sa Vám musí najmä páčiť, ale taktiež sa musí hodiť aj do Vašej aktuálnej skladby šatníka. Ak je Vaše pánske oblečenie /na blog/ príliš športové, zrejme elegantný pánsky sveter si len ťažko nájde svoje miesto v šatníku. Vždy by ste mali sveter prispôsobovať košeli alebo košeľu svetru. Nikdy nekombinujte príliš svieže a sýte farby, ktoré sú navzájom veľmi odlišné. Ak uvažujete, či má byť košeľa alebo sveter stredobodom pozornosti a teda ktoré z týchto druhov oblečenia má byť výraznejšie vedzte, že je to práve košeľa a nie sveter.

Pánsky sveter od Denzel

Teraz možno premýšľate nad tým, že by sa Vám taký pánsky sveter predsa len hodil. Ak sme Vás o tom presvedčili, sme úprimne radi. Prezrite si našu ponuku nielen pánskych svetrov, ktoré čakajú na Vás od eshopu Denzel. Budeme veľmi radi, ak si nás obľúbite a zostanete našim verným zákazníkom. Naše svetre sú veľmi kvalitné a výzorom veľmi pekné, o čom sa už presvedčili mnohí naši spokojní zákazníci. Pridáte sa k nim aj Vy?

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk