Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Pánske tričká

Čo si dá muž na seba, ak sa chce cítiť pohodlne? Rozhodne sú to pánske tričká, ktoré predstavujú elegantné, avšak ležérnejšie oblečenie zároveň. Tričká vynikajú predovšetkým svojou rôznorodou podtlačou, ako aj komfortom, ktorý je pre ne charakteristický. Pánske tričká jednoducho patria do pánskeho šatníka a muži v nich môžu vyzerať elegantne, ale aj športovo zároveň.

Vyberáme pohodlné pánske tričká

Prvou otázkou, na ktorú si musíte pri výbere pánskeho trička odpovedať je, či chcete elegantné alebo športové tričko a k akému outfitu ho chcete nosiť. Každé triško je čepcifické najmä svojim farebným vyhotovením, ale aj rôznymi nápismi či vzormi, ktoré na ňom vidíte. Všeobecne možno povedať, že čím viac má tričko nápisov a čím sú tieto slová a čísla viditeľnejšie, tým viac je športové a menej elegantné. Takéto extravagantnejšie tričko je viac vhodné k športovému outfitu, ako napríklad k teplákom a mikine, pri ktorých skutočne zapadne do celkového výzoru. Pri športovom outfite sa nemusíte obávať ani príliš sýtych a výrazných farieb, ako je napríklad červená, žltá, modrá či zelená, v ich „najostrejších“ odtieňoch. Dôležité je, aby ste mali na sebe len jeden kus veľmi výrazného oblečenia. Ak totiž máte teplákovú súpravu, ktorá je dnes veľmi obľúbená, najmä ak trávite voľný čas alebo chcete vybehnúť do prírody a je vo výrazných odtieňoch doplnená a o výrazné logo značky, rozhodne zvoľte radšej jednofarebné tričko s minimom nápisov či podtlače.

Naopak, ak by ste chceli s tričkom upútať, siahnite po výraznejších farbách a vzoroch, ktoré sú doplnené podtlačou v podobe vkusného obrázku. Takéto pánske tričko môžete mať spolu s rifľami či krátkymi nohavicami, respektíve naň si môžete obliecť aj sveter alebo sako. K tomu však v našej ďalšej časti.

Pánske tričká – a čo k nim?

Ležérnejšie pánske tričká by sme mali „vyriešené“. Tepláky, mikiny a vhodné tenisky – to je azda sumár oblečenia, ktoré sa pre absolútne hodí. Elegantné tričká si však vyžadujú skôr rifle, nohavice alebo kraťasy, na tričká si naopak môžete dať pánske svetre alebo saká, ktoré máme tiež v ponuke. Najmä kombinácia trička so sakom vyzerá veľmi elegantne a športovo zároveň. Narážame tak na športovo – elegantnú módu, ktorá je u mužov stále obľúbenejšia. Keďže pánske saká sú jednofarebné, môžete si k nim obliecť aj výraznejšie tričko s podtlačou. Preferuje sa však najmä jednoduché tričko a to s V-čkovým výstrihom, ktoré máte na sebe obtiahnuté. Strih slim-fit tak nemôže v tomto prípade chýbať. V spodnej časti to môžu byť rifle alebo aj nohavice, v závislosti od outfitu, ktorý chcete dosiahnuť.

Veríme, že si pánske tričká vyberiete z našej ponuky aj Vy. Máme ich pre menších, ale aj väčších, rovnako tak sú tričká elegantné, ale aj športové. Ktoré z nich si vyberiete Vy?

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk