Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Pánske svetre

Nosíte pánske svetre pomerne často? Zrejme kvôli tomu, že sú svetre veľmi pohodlné a poskytujú Vám skvelý komfort pri nosení. Pánske svetre sú určené na formálne aj neformálne nosenie, pričom majú mnohé nesporné výhody. V pánskom šatníku väčšinou nájdeme hneď niekoľko kusov tohto pánskeho oblečenia, ktoré sa vyrába v rôznych strihoch, farbách a vzoroch.

Kam si obliecť pánske svetre?

Pánske svetre by ste si mohli dať na seba na celý rad udalostí a príležitostí. Je nimi napríklad Vaše zamestnanie, práca, škola či trávenie voľného času. Všade tam by ste mohli svetre využiť. Keďže sú pomerne univerzálne, veľmi ľahko k nimi môžete neskôr aj nakombinovať ostatné pánske oblečenie. Svetre vyzerajú neustále elegantne a veľmi formálne, takže dojem z Vás bude stále na vysokej úrovni. Ak si chcete zabezpečiť aj určitú kredibilitu vo Vašej spoločnosti a to aj pomocou oblečenia, svetre by nemali vo Vašom šatníku chýbať.

Pánsky sveter a čo k nemu?

Ako nakombinovať oblečenie v kombinácií s pánskym svetrom? Je to veľmi jednoduché aj zložité zároveň, avšak stačí dodržiavať určité zásady a princípy, čím sa vyvarujete akýmkoľvek omylom. V zásade by ste nemali kombinovať k svetru príliš športové oblečenie. Ide najmä o to, že samotný sveter je relatívne formálny a športové oblečenie absolútne neformálne. Ak máte radi extravaganciu, potom je to niečo pre Vás. Pre všetkých ostatných sa však takáto kombinácia neodporúča.

K pánskemu svetru by ste si mali dať napríklad košeľu či tričko, mnoho ľudí však zvykne nosiť pánsky sveter bez spodného dielu oblečenia. Sveter tak majú aj ako vrchný aj spodný diel zároveň, keďže je to ich často jediná vrstva oblečenia, ktorú majú na sebe.

Aký strih pánskeho svetra je pre Vás?

V zásade poznáme pánsky sveter s klasickým okrúhlym strihom, ktorý nie je už príliš obľúbený a to vďaka svojej obmedzenosti vo výbere ostatného oblečenia k nemu. Keďže takýto strih príliš nedovoľuje nosenie akýchkoľvek košieľ či tričiek, ktoré vo svetri môžu vyzerať priam hrôzostrašne, začali ľudia viac a viac vyhľadávať V-čkový strih, ktorý ako už z názvu vyplýva, má výstrih do písmena V. Výstrih môže mať akúkoľvek veľkosť, často sa končí až na hrudi a umožňuje tak vyniknúť aj košeli s krátkym rukávom alebo dlhým či tričku, ktoré máte pod ním. Mohli by sme však povedať, že V-čkový strih pánskeho svetra je skôr vhodný pre mladšie generácie ako klasický strih vhodný pre starších mužov, ktorý dodržujú aj určité princípy a majú radi klasiku, v ktorej dokážu vyniknúť.

Prečo je sveter vhodný aj pre Vás?

Pánske oblečenie a pánsky sveter menovite je súčasťou každého šatníka. Dôvodom je predovšetkým univerzálnosť svetra, ktorý sa tak dá nosiť na akékoľvek miesta a kombinovať s rôznorodým oblečením, čo je pre mužov veľkým lákadlom a pri voľbe oblečenia tak nemusia príliš dlho uvažovať.

 

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk