Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Pánske mikiny s kapucňou

Pánske mikiny s kapucňou sú klasickým typom pánskych mikín, ktoré sa predávajú na trhu. Mikina tohto typu je veľmi obľúbená a vyhľadávaná. Množstvo mužov nedá na kapucňu pri mikine dopustiť, a to kvôli celkom ráznemu štýlu takejto mikiny a dizajnu, ktorý je pre mikinu charakteristický.

Pánska mikina s kapucňou

Na kapucne sme si časom veľmi rýchlo odvykli. Pánske mikiny väčšina z nás vplyvom novej módy zamenila za svetre či nátelníky, ktoré predstavujú elegantnú formu oblečenia. Nie že by mikiny boli absolútne neelegantné, ale predsa len sú o čosi viac ležérnejšie a skôr považované za oblečenie, v ktorom môžete tráviť voľný čas a všetky aktivity pomimo Vášho zamestnania či školy. Tento fakt ako keby podčiarkuje prítomnosť kapucne na mikine, ktorá je skutočne symbolom komfortnosti a pohodlnosti v spojení s ležérnosťou.

Samotná kapucňa Bola vždy stredobodom pozornosti. Mikiny bez kapucne boli celkom nepredstaviteľné, pretože kapucňa dotvárala celkový štýl a ráz mikiny. Vždy mala primárne za úlohu ochrániť Vašu hlavu pred prípadným dažďom alebo poveternostnými podmienkami, aj keď to bolo relatívne ťažké, keďže väčšina z nich bola v bavlny či iných látok vstrebávajúcich vodu a vlhko. Tým sa kapucňa stala skôr dizajnovým, ako funkčným prvkom, ktorý by sa dal využiť aj počas horšieho počasia.

Kam si dať pánske mikiny?

Niektorí by povedali, že Vám veľa miest nezostáva. Keďže sú pánske mikiny skutočne viac ležérne, Väčšina pánov si ich volí ako oblečenie na voľný čas, avšak aj na našom eshope nájdete celý rad mikín, ktoré si pokojne môžete dať do školy či práce. Sú veľmi elegantné, či už pánske mikiny s kapucňou alebo bez kapucne. Majú veľmi príjemné farebné prevedenie, pričom je pre nich charakteristický strih. Pánska mikina musí dokonale „sadnúť“ na Vašu postavu, aj keď je tu akosi „povolené“, aby Vám bola aj mierne voľná. Všetko je to však otázkou Vášho vkusu, výberu a taktiež aj cieľového outfitu, ktorý chcete dosiahnuť.

Ktoré pánske mikiny si vybrať?

Výber pánskej mikiny môže byť zložitý, ak by ste požadovali skutočne niečo špecifické. Ak však hľadáte niečo, čo Vám „padne do oka“, potom si v našej ponuke rozhodne prídete na „svoje“. Zameriavame sa na veľmi pekné a strihovo dokonalé mikiny, ktoré sú určené každej vekovej kategórií. V zásade máte vždy na výber mikiny s kapucňoumikiny bez kapucne, a potom je samotný výber len na Vás. Rozhodne sa nemusíte obávať veľkostí, keďže máte na výber vždy aspoň 4 rôzne veľkosti a popisok, podľa ktorého zrejme už budete vedieť, ktorá mikina by Vám sadla. Materiálovo sú si mikiny všetky veľmi podobné, o pohodlné nosenie sa postará predovšetkým bavlna či elastan. 

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk