Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Pánske košele slim

Na trhu sú pomerne krátko, ale ich popularita rapídne rastie. Pánske košele slim, teda pánske košele v slim-fit strihu si vyberajú najmä muži so športovou postavou, ktorí nemajú „pivné bruško“ a radi si oblečú mierne obtiahnutú košeľu, pomocou ktorej vynikne ich postava a celkovo rysy ich tela. Slim-fit košeľa nie je však pre každého, taktiež nie je často jednoduché vybrať si jej veľkosť, ani vzor či farbu, ktoré dokážu opticky zužovať či rozširovať postavu.

Pre koho sú pánske košele slim?

Ako sme už v predchádzajúcich riadkoch naznačili, tento typ košieľ je určený najmä pre mužov, ktorí sa môžu pochváliť relatívne vyšportovanou postavou. Nemajú nadváhu a pánska košeľa slim na nich dokonale vynikne, respektíve dokáže zvýrazniť ich rysy. Zabudnite na všetko škrtenie alebo príliš úzke a malé košele, ktoré by Vám prekážali. Nejde ani tak o samotnú veľkosť košele, ako o ich strih. Štíhla postava muža je presne taká, ktorá nemá príliš veľa kilogramov navyše a na ktorej nie sú príliš veľké nedokonalosti. Aj pri slim pánskych košeliach sa môžete pohrať s farbami a vzormi, ktoré spomenutú postavu môžu ešte viac rozšíriť alebo zúžiť, a to podľa Vašich predstáv. Menší muž v zásade vždy volí košeľu v strihu slim-fit, a to kvôli celkovému výzoru. Ak si totiž nedá pozor na vhodný výber veľkosti a strihu košele, razom môže pôsobiť viac zaoblene, ako by možno chcel. Viac o farbách a vzoroch, ktoré dokážu rozšíriť, ale aj zúžiť, sa dozviete nižšie. Výhodou pánskej košele slim je aj jej univerzálne nosenie. Nosiť ju nemusíte len zapravenú v nohaviciach, ale aj voľne a to aj bez svetra či bez saka.

Farby a vzory pánskej košele slim

Azda najrozšírenejšie košele slim sú jednofarebné, a to biele či modré. Všeobecne muži v týchto farbách pôsobia serióznym dojmom. Výhodou bielej či modrej je aj ich kombinovateľnosť s ostatnými farbami a oblečením, ktoré si dávate na seba ku košeli. Našťastie, na košeliach tohto typu sa príliš často neobjavujú rôzne geometrické tvary. Tie majú väčšinou tendenciu rozširovať, ako zužovať postavu. Obľúbené sú však kárované vzory a to s talianskym štýlom košele. Tento štýl je charakteristický tým, že prevláda na košeli jedna dominantá farba, ktorá je však doplnená o inú, veľmi výraznú farbu. Takáto dvojfarebná časť sa nachádza najmä v oblasti goliera, ktorý je tak zložený z dvoch vrstiev. Výrazné zvyknú byť aj gombíky, respektíve koniec rukávov. Tu všade možno vidieť určitý farebný vzor či samotnú farbu, ktorá sa líši od farby na ostatnej časti košele. Pánska slim košeľa je charakteristická aj úzkym golierom, ktorý je taktiež aj o niečo vyšší, ako pri klasickej košeli. Rozhodne to mužom svedčí, ak si dajú na seba košeľu, ktorá dokonale kopíruje ich telo a vytvára tak perfektný outfit.

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk