Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Pánske kabáty

Kabáty sú rozhodne oblečením, ktoré „sedí“ na každom mužovi a v ktorom muži vyzerajú skutočne elegantne. Nie je to však len o výzore a elegancií, rozhodne je to aj o pocite, ktorý pri nosení kabátu máte. A ten je viac ako príjemný.

Ako si vybrať kabát?

Tak presne túto otázku si kladú mnohí z Vás a nevedia nájsť správnu odpoveď na ňu. Pánske kabáty sú rôzne, či už strihovo, ale aj farebnou kombináciou. Každému sa páči niečo iné, preto by bolo od nás neférové odporúčať Vám práve jeden či dva typy kabátov, keď Vy preferujete celkom iný štýl. Môžeme však povedať, čo je trendy a čo sa nosí viac, ako tomu bolo v minulosti. Rozhodne je to ten športovo-elegantný strih, ktorý si ešte nižšie popíšeme a ktorí si získal mnohých mužov. Tento strih je však vhodný prevažne pre mladšie ročníky a pre pánov, ktorí svoju postavu udržujú fit a často ich ľudovo nazývame „športovcami“, aj keď oni sa len viac či menej starajú o telo bez zbytočných tukov navyše. Kabát by nemal byť až po kolená, ako to mnohí nosia. Väčšinou to obhajujú tým, aby zabránili prenikaniu chladu aj v týchto oblastiach. Úprimne povedané, nie každému mužovi svedči presne takýto štýl kabátu a nie každý v ňom vyzerá sexi, príťažlivo či elegantne.

Strih kabátov

Vyššie sme už čo-to naznačili o strihu kabátov, ktorý je celkom odlišný, ako tomu bolo v minulosti. Je viac „dynamický“ a viac sa prispôsobil samotnej dobe, ktorá nevyžaduje nosenie presne stanovených rozmerov a štýlov. Kým v minulosti bolo množstvo oblečenia podobného, predovšetkým výzorovo, dnes by ste mali azda problém nájsť niekoho s rovnakým tričkom, košeľou či našim kabátom, ktorý si opisujeme. Kabáty sa vyznačujú predovšetkým svojim typickým tvarom, ktorý sa dá len ťažko pár slovami opísať. Od hornej až po spodnú časť sa tento tvar príliš nemení, nie je to ako niektoré typy búnd, ktoré môžu byť na určitých miestach zúžené.  Taktiež si zachováva eleganciu v podobe zvýšeného límca, ktorý má často aj zo desať centimetrov na výšku. Niektoré kabáty majú k nemu pripojenú aj kapucňu, nie však pre všetkých mužov je vhodná práve takáto kombinácia. Väčšina pánov, ktorí chcú vyzerať skutočne elegantne, volí typ kabátu bez kapucne a so zvýšeným límcom.  

Farebná kombinácia kabátov

Farba pánskych kabátov

Na záver si povieme niečo viac o farbe a farebnej kombinácií. Tá by mala byť skutočne univerzálna, a to vo vzťahu k Vášmu ostatnému oblečeniu. Za takúto univerzálnu považujeme predovšetkým farbu čiernu, sivú či tmavomodrú. Avšak prvé dve farby sú azda najpoužívanejšie a najvyhľadávanejšie. Niet sa čomu čudovať. Pánske kabáty potrebujú páni kombinovať k ich nohaviciam, košeli či svetríku, ktorý môžu mať pod ním.

Vyberajte si aj Vy pánsky kabát z našej ponuky, ktorá je dostatočne bohatá pre každého z Vás. 

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk