Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Pánska mikina

Nosíte ich? Pravdepodobne áno, aj keď sú mnohými považované za príliš neformálne. Pánske mikiny sú však veľmi pohodlné a komfortné, čo sú u mužov veľmi vítané vlastnosti.

Pánsku mikinu s kapucňou si obľúbite

Určite. Veď už len jej dokonalý vzhľad a často aj prepracovaný strih či farebné prevedenie sú veľkým lákadlom. Začnime však príjemným materiálom, ktorý zdobí mikiny. Ak sa o nich vyjadrujeme ako o veľmi komfortnom a pohodlnom oblečení, potom rozhodne musíme spomenúť materiál, z ktorého sa vyrábajú. Na jeho výbere si výrobcovia dávajú záležať a prvoradá je spokojnosť Vás – samotných spotrebiteľov. Už len na dotyk pánske mikiny pôsobia veľmi príjemne, pričom tento pocit sa nevytráca ani pri oblečení si mikiny. Materiál je pomerne vzdušný, pánska mikina s kapucňou tak dokáže „dýchať“ s vonkajším prostredím a tak sa neuchováva na Vašom tele príliš veľká vlhkosť a Vy sa tak plne koncetrujete na Vašu aktuálnu činnosť. O tom, ako veľmi Vás mikina dokáže ochrániť od vonkajšieho často nie príliš prívetivého počasia záleží taktiež len na použitých materiáloch. Väčšinou sa neodporúča, aby ste sa v nej vystavovali dažďu či snehu, avšak pred chladným počasím Vás dokonale ochráni. Vyberajte si však aj adekvátnu hrúbku pánskej mikiny, pretože hrúbka taktiež veľmi úzko súvisí s ochranou pred chladom.

Pánska mikina bez kapucne je aj o farbe a strihu

Samozrejme. Farba a strih sú si často „ruka v ruke“, keďže farba dokáže vyniknúť len na skutočne zaujímavom strihu. Áno, existuje celý rad „univerzálnych“ strihov, ktoré sú na trhu už niekoľko rokov a farba na nich vynikne. Je to však len kvôli tomu, že farba ešte nie je tak používaná, respektíve ste ju videli len zriedkavo. Keďže však moderný strih mikín dokáže upútať okolie aj bez výraznejšej farby, práve tu vzniká dokonalé spojenie, ktoré určite aj Vy oceníte.

Často však uvažujete, ktorá farba a ktorý strih je vhodný práve pre Vás. Farbu by ste si mali vyberať predovšetkým podľa toho, kam budete mikinu nosiť a ako sa hodí k Vášmu oblečeniu. Pánska mikina je vhodná väčšinou k teplákom či pánskym rifliam, avšak je len na Vás, k čomu si ju oblečiete. Menej výrazné farby sú považované za viac elegantné, viac výrazné farby sú extravagantnejšie a sú vhodné do menej formálneho prostredia. Okrem farby je na mikine väčšinou aj vzor, ktorý jej dodáva istý punc originality a výnimočnosti oproti ostatným pánskym mikinám. O vzoroch platí to isté ako o farbe, takže tu je to v zásade totožné.

Strihom by Vám mala mikina dokonale „sedieť“ na Vašej postave. Pánske mikiny bez kapucne zvyknú bývať širšie, avšak v našej ponuke si vyberiete aj z dostatočného sortimentu užších mikín, ktoré sú vhodné na vyšportovanejšie postavy.

Pánska mikina aj pre Vás

Pánske oblečenie je skutočne rôznorodé a pánske mikiny rozhodne k nemu patria. Každá mikina je však iná a každý z Vás by si mal vybrať tú, ktorá spĺňa jeho predstavy.

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk