Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Pánska mikina ako náhrada svetra

 

Tak mikina, ako aj sveter majú rozhodne čosi „do seba“. Často si však stojac pred našim šatníkom nevieme vybrať, či to bude práve sveter alebo mikina to oblečenie, ktoré si dáme na seba. Ako aj pri ostatnom oblečení aj tu platí, že všetko závisí na outfite, ktorý chcete dosiahnuť. Mikina má však skutočne mnohé výhody, o ktorých si viac povieme v našom článku.

Pohodlné, ale aj štýlové oblečenie

Určite veľmi dôležitým kritériom pri výbere oblečenia je pohodlie, ktoré budete mať pri nosení. Každé oblečenie by malo byť dostatočne pohodlné a mali by ste sa v ňom cítiť komfortne. Samotné pohodlie však nie je jediný aspekt, na ktorý by ste sa mali pozerať. Pánske mikiny sú taktiež aj veľmi štýlovým oblečením. Vyberať si pritom môžete v základe už z dvoch rôznych typov, a to z mikín s kapucňou a bez kapucne. Mikiny s kapucňou predstavujú klasický typ mikín, ktoré poznáme prakticky už od nepamäti. Kapucňa nezvykne byť vodeodolná, ale len ako doplnok, ktorým si nemusíte prekrývať ani hlavu. V zásade je mikina s kapucňou oveľa športovejšia a často má taký nezameniteľný štýlový „nádych“. Rovnaké pohodlie však môžete pociťovať aj v mikine bez kapucne, ktorá v mnohých ohľadoch pripomína klasický sveter, ale s vyvýšeným golierom.

Pánska mikina kombinovateľná ku všetkému

Mikinu môžete kombinovať prakticky ku všetkému, aj keď by ste sa mali vyhnúť veľmi elegantným veciam. Príliš úzke nohavice, košele či iné oblečenie by nemalo byť súčasťou outfitu, kde sa nachádza aj mikina. Voliť by ste mali skôr o niečo širšie rifle, tepláky, klasické tričká či bundy. V takýchto prípadoch mikina do outfitu dokonale zapadne. Nebojte sa siahnuť ani po mierne extragantnej farbe či vzore na mikine, pretože ako vrchné oblečenie na Vás môže skvele zaujať okolie.

Vyberajte si mikiny z eshopu DENZEL

Mikiny na eshope DENZEL vynikajú predovšetkým svojou kvalitou. Materiál, z ktorého sa vyrábajú, je tvorený najmä bavlnou a elastanom – teda k telu veľmi príjemnými materiálmi. Každá mikina musí sadnúť na Vašu postavu, a to najmä strihovo. S tým v našom prípade nie je vôbec žiadny problém a vybrať si stačí len vhodnú veľkosť práve pre Vás. Každá mikina musí mať svoj vlastný štýl – niečo, čo z nej vyžaruje aj pre ostatných. Či už bude mať aj kapucňu alebo nie, či sa bude dať zapínať so zipsom alebo zips na nej bude absentovať, to je všetko otázkou vkusu. Rozhodne si však môžete vybrať aj medzi športovými, ale aj medzi elegantnými mikinami. 

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk