Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Pánska košeľa a sako?

Chcete vyzerať absolútne elegantne a zapôsobiť na Vaše okolie? Potom sa rozhodnite pre kombináciu košele a saka, ktorá vždy bude úspešná a v ktorej každý muž bude vyzerať noblesne. Aj keď o tejto kombinácií azda všetci vieme, len málo mužov si dokáže skombinovať takú košeľu a také sako, aby bol aj výsledok ohromujúci.

Radšej tmavé ako bledé sako

Pri výbere saka to máte zdanlivo jednoduché. Ak chcete zapôsobiť na okolie a vyvolať určitý rozruch, rozhodne siahnite po farebnom saku. V prípade, že si môžete sýte farby dovoliť, nemáte nad čím váhať. V takomto prípade je síce ešte stále sako elegantným oblečením, avšak už s oveľa športovejším nádychom. Farebné sako môžete skombinovať s jednofarebnou košeľou, ideálne v bielej farbe alebo vo farbe saka. Predpokladáme, že nemáte záujem mať na seba všetky dostupné farby, aj preto by ste mali vždy zvoliť v takomto prípade veľmi jemnú košeľu, ako zasa niečo výrazné, čo sa bude so sakom navzájom „byť“ vo Vašom outfite. Farebné saká nájdete aj v našej ponuke a máme ich skutočne dostatok na to, aby si u nás vybral každý.

Ak túžite po absolútnej elegancií, potom si vyberte tmavomodré, šedé či najlepšie čierne sako. Okrem toho, že ich absolútne jednoducho dokážete kombinovať aj s inými farbami bez toho, aby ste spôsobili spoločenské faux-pas, je ich výhodou aj Vaša krajšia postava, ktorá veľmi úzko súvisí so zoštíhľovacími vlastnosťami takýchto tmavých farieb. Saká v týchto farebných tónoch si môžete dať na seba pokojne tak na väčšie spoločenské udalosti, ale aj na lepšiu večeru s Vašou partnerkou, nehovoriac o práci, kde je takéto oblečenie vítané.

Aká pánska košeľa sa hodí k saku?

Výber pánskej košele je podmienený Vašim cieleným outfitom, ktorý chcete dosiahnuť. Ak by ste siahli po jednofarebnej košeli, rozhodne nič nepokazíte. Ideálnou voľbou je často klasická biela košeľa, ktorú si môžete obliecť tak s farebným sakom, ako aj sakom čiernym či šedým. Pri košeli však treba podotknúť, že si musíte vždy vybrať košeľu s dlhým rukávom, ak máte v úmysle si ju obliecť pod sako. Košeľa s krátkym rukávom v spojení so sakom pôsobí skôr ako spoločenské faux-pas. Skutočne sa to nehodí a nemali by ste to riskovať ani Vy. Ak sako, tak košeľa s dlhým rukávom. Aj v našom eshope ich nájdete viac ako dosť. Okrem klasických jednofarebných sú dnes veľmi trendy košele s farebne odlíšenými rukávmi alebo golierom, ktoré zvykneme označovať ako za talianske košele.

Veríme, že si vyberiete košele podľa Vašich predstáv aj spolu so sakom, ktorým docielite krásny elegantný outfit.

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk