Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Pánska košeľa a na nej sveter?

košeľa s dlhým rukávomNie je to až tak nezvyčajné a niekedy to skutočne vyzerá veľmi vhodne. Kombinácia svetra a košele je vhodná na viaceré miesta a príležitosti. Tie však musíte dopredu vedieť odhadnúť, inak hrozí faux-pas, ktoré sa votrie do pamäti Vášmu okoliu. Aby ste však nezostali v hanbe a aby ste vždy vedeli, kedy je kombinácia svetríka a pánskej košele vhodná, rozhodli sme sa pre Vás napísať tento článok, ktorý Vám to ozrejmí a taktiež aj pomôže pri výbere či už spomenutej pánskej košele alebo pánskeho svetra.

Ako vybrať košeľu ku svetru?

V prvom rade si treba povedať, že na sebe môžete mať výrazné maximálne jedno oblečenie. Ním môže byť tak sveter, ako aj košeľa. Práve s ohľadom na to, že ktoré z týchto oblečení bude výrazné, mu treba poskytnúť aj adekvátny „priestor“ na upútanie pozornosti Vášho okolia. Povedzme, že to bude práve košeľa. Vyberajte si ju v rôznych farebných prevedeniach, avšak príliš sýte farby sú často neformálnejšie a vhodné na miesta trávenia voľného času alebo iné oddychové zóny. Ak chcete, aby košeľa vynikla, rozhodne si vyberte k nej sveter s väčším výstrihom alebo si sveter dajte len okolo krku a zaviažte na hrudi. Výraznejšie košele sú väčšinou tie v talianskom štýle. Takéto „talianske“ pánske košele zvyknú mať napríklad farebne odlíšený golier od samotnej košele ale zvyknú mať iné rukávy či záplaty na lakťoch. Jednoducho to nie je tá „klasická“ košeľa, na ktorú sme zvyknutí napríklad pri saku, ale je to košeľa, ktorá svojim prevedením a vzorom dokáže upútať veľmi ľahko pozornosť. Vždy Vám musí byť pánska košeľa vhodná veľkostne, ale aj strihovo. Okrem klasických veľkostí je tu aj strih slim-fit, ktorý je vhodný pre športové postavy. Ak sa v košeli budete cítiť príjemne, či už si ju zapravíte do nohavíc alebo nie, jednoznačne budete vyzerať lepšie a uvoľnenejšie.

Ako vybrať sveter ku košeli?

Každý sveter, ktorý si obliekate ku košeli, by mal byť jednofarebný. Aspoň tak znie akési nepísané pravidlo, ktoré mnohí akceptujú a rešpektujú. Ak je Vaša košeľa nevýrazná, určite zvoľte sýtejšiu farbu Vášho svetra. Dbajte predovšetkým na to, či sa farby k sebe hodia. Sveter by mal byť skôr neutrálny, nemal by to byť práve on, kto upúta pozornosť Vášho okolia. Ak by ste chceli na ňom aj vzor, tak radšej opatrne. V prípade, že pod svetrom bude talianska košeľa, zvoľte zladený vzor aj s ňou, pretože tie zvyknú byť napríklad čiastočne kárované.

Košeľa aj sveter na eshope DENZEL

Košeľu aj sveter nájdete na našom eshope, ktorý Vám ponúka skutočne širokú ponuku pánskeho oblečenia pre mladších, ale aj starších mužov. Vyberajte si aj Vy z eshopu DENZEL!

 

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk