Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Očarte v pánskom svetri od DENZEL!

pánsky sveterDnešné pánske svetre poznáme v rôznych strihoch, farbách a štýloch, čomu prispieva aj materiál, z ktorého sú vyrobené. Vybrať si len jeden pánsky sveter z takého množstva, ktoré bežne nájdete aj u nás – na eshope DENZEL, je prakticky nemožné. Vyberať sveter by ste si mali s ohľadom na to, k čomu ho budete nosiť a kombinovať. Viac o svetroch a kombinácií s ostatným oblečením sa dozviete v našom článku.

Sveter na každú príležitosť

Sveter je veľmi univerzálne oblečenie, univerzálnejšie ako napríklad mikina. Obliecť si ho môžete tak na voľný čas, ako aj do práce či školy. Sveter má ďaleko širšie uplatnenie a na výber máte hneď niekoľko štýlov a zaujímavých variantov, ktoré Vás dostanú. Veľmi elegantné svetre sú práve tie, ktoré majú len jednu farbu, často sú bez akéhokoľvek vzoru a ich výstrih buď vôbec nie je alebo je len zanedbateľný. Väčšinou takéto svetre využijete len ku košeli či pod sako. Takúto módu zvykneme označovať za športovo – elegantnú a dnes sa do tohto štýlu oblieka čoraz viac najmä mladších mužov. Aj keď sa v minulosti príliš často nekombinovali rôzne látky k sebe (sako – veľmi špecifická a často lesklá látka, sveter – často bavlna s prímesou elastanu), dnes sa od týchto obmedzení upúšťa a v podstate máte pri výbere svojho oblečenia voľnú ruku.

Vyberte si pánske svetre práve pre Vás

Všetko závisí na tom, kde chcete sveter nosiť a s čím ho kombinovať. Pokojne môžete sveter nosiť aj samotný bez trička, košele či polokošele, avšak väčšina si aj tak zvolí ešte ďalšie doplnkové oblečenie k nemu. Pánsky sveter je dnes trendy s výstrihom, či už klasickým alebo V-čkovým. Niektoré svetre majú aj akýsi vyvýšený golier, ktorý rozhodne upúta pozornosť a sveter je tak oveľa športovejším oblečením. Príliš hrubé svetre sú vhodné najmä na voľný čas, do práce či školy sú často oveľa prijateľnejšou alternatívou najmä svetre tenšie. Obávať sa nemusíte ani vzorov a rôznych kombinácií farieb, ktoré robia svetre ešte viac zaujímavými a rozhodne v nich niektorí muži vyzerajú ešte lepšie.

Pánsky sveter od DENZEL

Naše pánske svetre sú veľmi kvalitné a vyrobené z materiálov, ktoré sú príjemné aj k pokožke. Sveter, ako každé iné oblečenie, musíte vedieť kombinovať a taktiež si vybrať vhodné farby, vzory a strihy. Naša ponuka je skutočne široká a veríme, že si u nás vyberiete svoj pánsky sveter aj Vy. Sortiment neustále dopĺňame o nové a nové kusy, ktorými Vás chceme zaujať a ktoré sa Vám rozhodne zapáčia.

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk