Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Jesenné kabáty

jesenný kabátKabáty na jeseň sú charakteristické tým, aké sú tenké, avšak pohodlné zároveň. Jesenný kabát musí muži absolútne sadnúť na postavu a ten sa v ňom musí cítiť pohodlne. Dôležité je, aby kabát muža neobmedzoval v pohybe a poskytol mu dostatok voľnosti. Kabáty vyzerajú všetky rovnako na pohľad, avšak dôležité je, aby ste si vybrali ten správny.

Vyberte si jesenné kabáty na DENZEL

Každé oblečenie, ktoré si kupujete, by ste si mali vyberať s ohľadom na Váš štýl a celkový outfit, ktorý preferujete. Kabát by tak mal zapadať do Vášho šatníka a byť tak doplnkom, ktorý nebude výzorovo a štýlovo odlišný. Ani v našej ponuke nenájdete príliš extravagantné pánske kabáty. Všetky sú v tmavých farbách, ktoré sú pre ne charakteristické a všetky sú strihovo vyrobené tak, aby sa v nich muž cítil veľmi príjemne a pôsobil elegantne.

Medzi kabátmi, či už klasickými zimnými, ale aj jesennými, nenájdete množstvo rozdielov. Azda všetky sú v tmavých odtieňoch, čo je podmienené eleganciou, ktorá z kabátov vyžaruje. Najčastejšou farbou je čierna, ale taktiež aj tmavomodrá či sivá. Veľmi ľahko sa dajú kombinovať k ostatným farbám, ktoré sú na vašom oblečení, čím vytvoríte veľmi ucelený dojem. Každý kabát, ktorý je aj v našej ponuke, dokáže odolať dažďu a poveternostným podmienkam. V tomto smere však vedú bundy, či už jarné alebo zimné, pretože ich povrch je zo špeciálneho nepremokavého materiálu. Kabáty všeobecne dlhšie schnú a majú tak čo sa dažďa týka o niečoho horšie vlastnosti. Pre niektorých mužov však zostávajú aj tak voľbou číslo jeden, čo sa oblečenia do chladného počasia na jeseň či jar týka.

Pozerajte aj na strih jesenného kabátu

Strih je veľmi dôležitý pri každom oblečení. Ak Vám strihovo oblečenie nesadne, potom len s ťažkosťami sa v ňom budete cítiť príjemne. V zásade rozlišujeme klasický strih s klasickými veľkosťami, ale aj strihy slim-fit, ktoré sú vhodné pre vyšportované postavy. Každý kabát by mal byť na mužovi obtiahnutý, teda relatívne tesnejší, aby ho ochránil pred vonkajším chladným počasím. Dôležitá je jeho dĺžka, ktorá by mala končiť na začiatku stehien. Nezabúdajte si však zmerať aj dĺžku rukávov, aby Vám neboli príliš krátke.

Jesenný kabát – a čo k nemu?

Záleží na tom, čo bežne nosíte. Väčšina mužov si dá pod kabát sveter alebo mikinu. Pánske svetre, ktoré máme tiež v ponuke, sú väčšinou v krásnom farebnom prevedení. Ak sú výraznejšie, veľmi vhodne ich doplníte práve jednofarebným kabátom. Mikiny bez kapucne taktiež nie sú zlou voľbou, keďže pôsobia veľmi elegantne a pripomínajú v mnohých smeroch svetre. Môžete si však pod kabát dať aj pánsku košeľu či polokošeľu.

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk