Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Čo prináša z oblasti módy nastávajúca jar?

Každým rokom sa móda vyvíja a neustále sa posúva istým smerom. Aby ste boli „in“, musíte sledovať rôzne trendy a novinky, pretože iba tak si v obchode môžete vybrať trendový kúsok či módny doplnok zapadajúci do aktuálnych módnych trendov. V prípade pánskej módy nezvykneme často hovoriť o prevratných novinkách, ktoré mužov zvyknú čakať vždy v ďalšom roku. Netreba však „zaspať na vavrínoch“ a radšej sa nechajte inšpirovať aj nasledujúcimi tipmi, ktoré Vám prinášame.

Hitom je ležérnosť

Ak ste si doteraz mysleli, že poznáme len dva typy outfitov – športový a veľmi elegantný, tak ste na omyle. Akýmsi trendom posledných mesiacov je najmä ležérne oblečenie. Takýto outfit sa bežne skladá z prvkov elegantných, ale aj veľmi športových.

Tip na ležérny outfit – sako, tričko, rifle a tenisky

Poznáte to. Idete na slávnostnejšiu udalosť či miesto, kde od Vás vyžadujú o čosi elegantnejšie oblečenie, avšak Vám celkom nie je po vôli, obliecť sa len do obleku s poltopánkami, keďže to nie je celkom Váš štýl. Hľadáte teda kompromisy a všemožné riešenia, ako sa aspoň z časti samotnému obleku vyhnúť. Možno aj sami natrafíte na spomenutú kombináciu, ktorá je veľmi ležérna, často však označovaná za športovo-elegantnú. Samotné sako je veľmi elegantné, o tom hádam niet pochýb. Úzke pánske rifle taktiež nie sú vyslovene športovým oblečením. Čo je však už mierne diskutabilné je samotné pánske tričko. Je len na Vás čo si zvolíte, aby ste však nepôsobili celkom monotónne, odporúčame tričko s podtlačou, nápismi či niečím výraznejším. Samozrejme, jednofarebným nič nepokazíte avšak ani príliš nezaujmete. Výber tenisiek je vo Vašej réžií, avšak dnes mnohé módne značky vyrábajúce obuv ponúkajú vo svojom portfóliu aj veľmi elegantné kúsky.

Tip na ležérny outfit – prechodná bunda, košeľa s dlhým rukávom a farebné nohavice

Kombinácia prechodnej pánskej bundy a košele je relatívne známa. Bunda v tomto prípade nahrádza napríklad sveter či mikinu, pričom narozdiel od spomenutého pánskeho oblečenia plní aj veľmi významnú funkciu – chráni pred prípadným dažďom. Perfektne outfit vyzerá, ak máte bunda zopnutú len do polovice, pričom zvolená košeľa s dlhým rukávom je v sýtej farbe alebo má veľmi výrazný vzor. Takýto outfit sa dá aj veľmi ľahko zladiť aj s farebnými nohavicami. Tu si však dajte pozor najmä na samotné zladenie jednotlivých farieb a farebných odtieňov. Aby sa nestalo, že budete pôsobiť skôr komicky ako štýlovo.

Pri jednotlivých outfitoch si dajte pozor nielen na zladenie farieb, ale aj na výber vhodných veľkostí jednotlivých kusov pánskeho oblečenia. To môže veľmi výrazne zavážiť.

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk