Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Ako očariť v pánskej bunde?

pánska bundaVäčšina mužov príliš „nemusí“ pánske bundy. Či už hovoríme o klasických prechodných bundách, ale aj o bundách zimných. Drvivá väčšina z nich mala aspoň v minulosti veľmi špecifický strih, ktorý „nesadol“ na postavu úplne každému. V súčasnosti si aj na našom eshope môžete vybrať hneď niekoľko desiatok typov búnd, ktoré sú určené na rôzne typy postáv, od vyformovaných až po tie menej vyformované. Nerobíme rozdiely ani medzi mladšími a staršími, pričom si stačí len vybrať vhodnú veľkosť.

Aj pánska bunda môže byť krásna

Pánska bunda je väčšinou jednofarebné pánske oblečenie, ktoré nie každému vždy dokonale sedí na postave. Dôležitým faktorom na to, aby ste v takejto bunde skutočne očarili je práve správny výber veľkosti pánskej bundy. Bez ohľadu na to, či si vyberáte zimnú alebo prechodnú bundu, určite dbajte o vhodný výber veľkosti. Každá bunda Vám musí byť dostatočne tesná, pretože inak neplní svoju základnú úlohu – ochranu voči chladu. Špecifickou postavou je vyšportovaná mužská postava. Ak je muž vysoký a vyšportovaný, potom musí venovať výberu vhodnej veľkosti bundy oveľa väčšiu pozornosť. V našej ponuke si však svoju bundu vyberiete aj za takýchto okolností.

Okrem výberu veľkosti je nutné vybrať si aj vhodnú farbu či farebnú kombináciu. Drvivá väčšina pánskych zimných búnd je v tmavej farbe, napríklad v čiernej alebo v modrej. Nájdete však aj hnedé zimné bundy, avšak je to skôr výnimka ako pravidlo. Oveľa väčší výber máte napríklad v prípade prechodných búnd, ktoré sa zvyknú vyrábať aj v sýtej červenej, modrej, zelenej či žltej farbe.

Farba je dôležitý atribút, avšak veľmi dôležitým faktorom je aj výber lesklej alebo matnej kombinácie. Poviete si, že Vám na to nezáleží. Pravdou však je, že k dokonalému vzhľadu potrebujete mať zladené všetky prvky. Lesklé pánske bundy nie sú veľmi elegantné oproti matným verziám, avšak v športovom outfite pôsobia práve lesklé bundy oveľa lepším dojmom. Závisí to však aj na intenzite samotného lesku. Pokojne tak môžeme povedať, že matné pánske bundy sú v mnohých ohľadoch univerzálnejšie. Ak chcete však zaujať svoje okolie, vyberte si bundu s rôznou podtlačou a nášivkami, ktoré sú dne veľmi „in“. Predovšetkým prechodné bundy zvyknú mať takéto nášivky, ktoré z nich robia športovejšie oblečenie.

Pánska bunda a čo k nej?

Drvivá väčšina nosí pod pánskou bundou sveter alebo mikinu. Skúste si však dať pod ňu len tričko, polokošeľu alebo košeľu. Ak si zvolíte elegantné varianty nami vymenovaných vecí, pokojne to spojte s poltopánkami. Bundu v takomto prípade nemusíte mať len zapnutú, ale skúste si ju aj rozopnúť. Vhodne by ste ju mohli doplniť o ľahký šál alebo iný doplnok a ďalší fešák je na svete! 

Info Pomoc pri nakupovaní Sleduj nás:
facebook
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

 

Copyright 2014 - 2019 © denzel.sk
Porovnanie cien na Pricemania.sk